• ZVV Beringe 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akzaz, MohamedTechnische stafSpecialistentrainer
    Brands, FrankTechnische stafTrainer/coach
    Ghielen, MarkOverige stafTeammanager
    Korsten, BjornOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amhaouch, IliasTeamspeler
    Beuken, Bas van denTeamspeler
    Caessens, JeremyTeamspeler
    Daniels, MarcoTeamspeler
    Kerkhof, Ron van denTeamspeler
    Korsten, BjornTeamspeler
    Meeuwissen, BramTeamspeler
    Verkennis, JeroenTeamspeler
    Verlijsdonk, DaanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 dec. 21:00ZVC Veenendaal - Beringe/Second Go ElectroSporthal West
    20 jan. 20:30Kawin - Beringe/Second Go ElectroSporthal De Wiel
    27 jan. 20:00Beringe/Second Go Electro - TZR Fermonia BoysHelden-Panningen
    10 feb. 21:30ZVG/Cagemax - Beringe/Second Go ElectroOosterbliek
    17 feb. 20:00Beringe/Second Go Electro - ZVV Kroeven/Laboral Services BVHelden-Panningen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.Beringe/Second Go Electro - Bristol Team/Logischtiek B.V.3 - 6
    25 nov.CFM/Transito - Beringe/Second Go Electro4 - 5
    11 nov.Beringe/Second Go Electro - ZVS/Bodemflex4 - 4
  • Poulestanden Beringe/Second Go Electro ( 1e divisie B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Kroeven/Laboral Services BV1082063283526
    2ZVG/Cagemax971142231922
    3TZR Fermonia Boys862046222420
    4Beringe/Second Go Electro94143541-613
    5Bristol Team/Logischtiek B.V.93333129212
    6ZVC Veenendaal93333231112
    7JCK/AISO83143232010
    8ZVS/Bodemflex91442936-77
    9Tigers Roermond 271153142-114
    10CFM/Transito71062842-143
    11Kawin90272669-432

    Poulestanden Beringe/Second Go Electro ( Groep 1 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TZR Fermonia Boys11007073
    2JCK/AISO11006153
    3ZVV Kroeven/Laboral Services BV11005053
    4GZV Watergras11007343
    5Futsal Winsum11006243
    6Tigers Roermond 211003033
    7White Stones11008623
    8FC Westland11006423
    9PKC'83/ Team Carré11005323
    10ZVC Veenendaal11005323
    11CFM/Transito11004223
    12ZVV Ede11003123
    13Os Lusitanos/Daily Paper11003213
    14Kawin11002113
    15VIOS'79 1/Gomes Noord-Holland11002113
    16Zeemacht10105501
    17HZV/Het Vennewater10105501
    18OACN-Boys100123-10
    19FC M.A.R.L.E.N.E 2100112-10
    20zvv Urk100112-10
    21Scagha`66100168-20
    22ZVG/Cagemax100146-20
    23Heracles Almelo Futsal100135-20
    24WMC/ EP De Treffer100135-20
    25Beringe/Second Go Electro100124-20
    26Bristol Team/Logischtiek B.V.100113-20
    27SC Olympic/JobZo 1100103-30
    28ZVS/Bodemflex100137-40
    29G.S.F.V. Drs Vijfje100126-40
    30Excelsior`31100116-50
    31Futsal Rotterdam100105-50
    32LZV/Kuypers Hair&Wellness100107-70
  • Wedstrijdverslagen ZVV Beringe 1