• ZVV Beringe 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akzaz, MohamedTechnische staf
    Akzaz, MohamedTechnische stafTrainer/coach
    Ghielen, EricOverige stafTeammanager
    Ghielen, MarkOverige stafTeammanager
    Korsten, BjornOverige stafTeammanager
    Ophoven, Tim vanTechnische stafAssistent-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amhaouch, IliasTeamspeler
    Caessens, JeremyTeamspeler
    Daniels, MarcoTeamspeler
    Kerkhof, Ron van denTeamspeler
    Korsten, BjornTeamspeler
    Maessen, GuusTeamspeler
    Verkennis, JeroenTeamspeler
    Verlijsdonk, DaanTeamspeler
    Vulders, BrentTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 20:00Beringe/Second Go Electro - LZV/Kuypers Hair&WellnessHelden-Panningen
    15 mrt. 20:30HHC Hardenberg - Beringe/Second Go ElectroDe Slag (Hardenberg)
    5 apr. 20:00ZVS/Bodemflex - Beringe/Second Go ElectroTheereheide
    12 apr. 20:00Beringe/Second Go Electro - SC OlympicHelden-Panningen
    19 apr. 21:15Morado CF - Beringe/Second Go ElectroUniversitair sportcentrum(D)Nijmegen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 mrt.ZVV Ede 2 - Beringe/Second Go Electro1 - 3
    16 feb.Beringe/Second Go Electro - Excelsior`313 - 3
    9 feb.Botafogo - Beringe/Second Go Electro2 - 1
  • Poulestanden Beringe/Second Go Electro ( 1e divisie C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TZR Fermonia Boys15141095276843
    2ZVS/Bodemflex16104251321934
    3SC Olympic15102371512032
    4Heracles Almelo Futsal1484269353428
    5Botafogo1573576571924
    6Excelsior`31166374850-221
    7FC Coronaas144553951-1217
    8ZVV Ede 2155283750-1317
    9HHC Hardenberg145184766-1916
    10Morado CF143383753-1612
    11Beringe/Second Go Electro1522113362-298
    12LZV/Kuypers Hair&Wellness1500152796-690

    Poulestanden Beringe/Second Go Electro ( Groep 1 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVG/Cagemax11008263
    2GZV Watergras11008353
    3Botafogo11006243
    4SC Olympic11006243
    5TZR Fermonia Boys11006243
    6ZVV Zwaag11006243
    7FC Westland11005143
    8ZVV Kroeven/Laboral Services BV 211005143
    9Texel 9411005143
    10ZVV Middelburg 111004043
    11HHC Hardenberg110010733
    12FC Coronaas11008533
    13HBSS11005233
    14G.S.F.V. Drs Vijfje11004133
    15PKC'83/ Team Amoeri11004133
    16Zeemacht11004133
    17Futsal Emmeloord/ Meat & Eat11005323
    18zvv Den Haag11005323
    19ZVV Ede 211003123
    20HZV/Het Vennewater11007613
    21ZVV Awt-Gelaen 111002113
    22Excelsior`3111002113
    23Be`7900000000
    24FC Eindhoven00000000
    25ZVV Eindhoven00000000
    26FCK/De Hommel00000000
    27FC M.A.R.L.E.N.E/FG Groep00000000
    28Groene Ster Vlissingen00000000
    29Hovocubo00000000
    30ZVV Kroeven/Laboral Services BV00000000
    31Os Lusitanos/Daily Paper00000000
    32Scagha`6600000000
    33Tigers Roermond00000000
    34ZVC Veenendaal00000000
    35VNS United00000000
    36RKAV Volendam00000000
    37ZVV Ede00000000
    38Futsal Rotterdam100167-10
    39Beringe/Second Go Electro100112-10
    40Morado CF100112-10
    41Futsal Dragten 1100135-20
    42JCK/AISO100135-20
    43CFM/Transito100113-20
    44Futsal Winsum1001710-30
    45Be'79 2100158-30
    46OACN-Boys100125-30
    47Futsal Emmeloord/ La Familia 2100114-30
    48Heracles Almelo Futsal100114-30
    49Scagha 66 2100114-30
    50FC M.A.R.L.E.N.E/FG Groep 2100126-40
    51Kawin100126-40
    52White Stones100126-40
    53ZVVM/Campus 1100126-40
    54Bristol Team/Zonkr8100115-40
    55zvv Urk100115-40
    56VIOS'79 1/Gomes Noord-Holland100115-40
    57ZVS/Bodemflex100104-40
    58ZVV Den Haag 2100138-50
    59LZV/Kuypers Hair&Wellness100128-60
  • Wedstrijdverslagen ZVV Beringe 1